hem muhafazakar hem de erotik icerikli entry girmek nedir ?

hem muhafazakar hem de erotik icerikli entry girmek

> >>

 1. bilinçaltı ile bilinçüstü arasında çatışma yaşayan ve bunu entrylerine başarıyla yansıtabilen ümmetçi ama seksi de aklından çıkaramayan aklın ürünleri.

  bu zihniyetin nasıl tezahür ettiğini merak edenler için (bkz: takva)


  (31/7/2008 10:12 ~ 07/08/2008 15:07, lucifer)
  Facebook'ta paylaş

 2. (31/7/2008 10:13, somethingstupid)
  Facebook'ta paylaş

 3. zekeriya beyaz'ın sözlük yazarı olması durumunda görmeyi bekleyeceğimiz entryler silsilesi.

  birçok gazete ve televizyonda dilimin döndüğü kalemimin yettiği kadar insanlara dinlerini daha detaylı öğretmeye çalışıyorum. biliyorsunuz teknoloji geliştikçe internete yönelmeler ve oradan yalan yanlış bilgiler edinilmeye başlandı. ben de interneti yakın takibe alıp dinden uzaklaşan insanları yakalamaya ve onlara doğruyu öğretmeye başladım.
  internet dediğimiz şey öyle büyük bir derya ki ne ucu var ne de bucağı. bir gün ben de bu derya da yüzerken boğulmak üzere olan insanlarla karşılaştım. acıdım hallerine el uzatıp kurtarmaya çalışırken beni de kendi aralarına aldılar ve dibe çektiler... sevgili dindar okuyucularım, bu deryanın dibinde başka bir alem varmış, vallahi kısık olan gözlerim bir anda dürbüne döndü ve olan bitenleri en ince ayrıntısına kadar izledim. orada öyle ilginç şeylerle karşılaştım ki şimdi sizlere bunu anlatacağım.
  efendim kamerayla çet yapılan bir siteye girdim. sohbeti ve öğüt vermeyi sevdiğimi bilirsiniz, bir köşkün bahçesinde bir grup delikanlı oturmuş sohbet ediyorlardı. beni çağırdıklarında ben de aralarına katıldım. 3 kişiydiler birisinin kulağında küpe, kaşlarında ve dilinde birer parça demir vardı. ötekisi saçlarının etrafını kazıtmış ortasını kirpi gibi dikmiş, burnuna da hani boğaların taktığı halka var ya aynen öyle bir halka takmıştı. üçüncü kişi bir zenciydi kocaman pazuları vardı. elinde dildo adını verdiği çift başlı bir aletle oyun oynuyordu... hayırdır gençler ne yapıyorsunuz diye sorduğumda ne kadar ünlü olduğumu bir kez daha anladım. ''nolsun be zekoş arkadaşları bekliyoruz, geldiklerinde grup yapacaz'' dediler. bana zekoş demesi o kadar önemli değildi aslında, çünkü zekeriya beyaz olduğumu biliyor ve beni sevdiği için öyle dediğini tahmin ediyorum. grup yapacaz demeleri çok hoşuma gitti. zaten sohbet bir kaç kişiyle sağlıklı yapılmaz ne kadar fazla kişi olursa o kadar parlak fikirler ve detaylar gündeme gelir...
  hepsi de zeki çocuklardı benim bile bilmediğim ebony, teen, mature, kamasutra gibi kelimelerle konuşuyorlardı. bir süre onları dinlemeye ve olaya hakim olmaya karar vermiştim ki gençlerin arkasından gelen 4 tane anadan üryan kadını görünce bir anda afalladım. heyecandan sandalyeden düştüm ve gözlüğümü kaybettim. gözlüksüz göremiyorum sevgili okuyucularım. bir yandan gözlüğümü yerde ararken bir yandan da neler yapacaklar diye meraklanıyordum. nihayet gözlüğümü buldum ve yeniden bilgisayarın başına geçtim. offffffff anammmmmmmmmm ne göreyim herkes dilini birbirinin ağzına sokuyor, elleriyle de birbirlerinin müstehcen yerleriyle oynuyor. zenci olan genç, kadınlardan birinin boğazına kemerini bağlamış elindeki dildoyla ona işkence yapıyordu fakat ne ilginçtirki kadın acı çektiğine bağırmıyor aksine zevk alıyordu. ömrümde görmediğim o kadar ilginç şeyler yaptılar ki sevgili okurlarım yaklaşık yarım saat onları izledim ve yozlaşmanın had safhalara nasıl çıktığına şahit oldum...
  yanlışlıkla girmiştim oraya da, tıpkı bir otel odasında yanlışlıkla izlediğim porno film gibi. ellerimi açtım semaya dua ettim, ''allahım bu gençlerimizi ıslah eyle yaşım geçti bugüne kadar böyle şeyler görmedim. din elden gidiyor ve acil bişeyler yapmak lazım. toplumumuzu bu tür seksi şeylerin aleni yapıldığı yerlerden uzak tutalım ki yarın bir gün bu hareketleri öğrendiklerinde aynı şeyleri bize de uygulamasınlar'' dedim.
  (7/8/2008 12:35 ~ 02/09/2008 15:44, pirata)
  Facebook'ta paylaş

 4. hayatın kaçınılmaz tezahürlerinde biri.
  (7/8/2008 12:43, greta)
  Facebook'ta paylaş

 5. muhafaza edemedikleri tek olgunun beyinleri olduğunu gösterir, bu da onları zihniyeti bozuk kimselerden eylediklerinden erotik düşünmeden yaşayamazlar.
  (7/8/2008 12:48, kazulet)
  Facebook'ta paylaş

 6. (7/8/2008 12:56, gezelimgorelim)
  Facebook'ta paylaş

 7. "sex mi kotu muhafazakarlık mı kotu" sorusunu akla getiren konu başlığı.
  tahminime gore muhafazakarlıkta sex kokan entrylerin girilmesinin yanlış olduğuna dair bir bilgi yok. yazdıklarını pratiğe dokmek sakıncalı olabilir elbette. o zaman da şu soru geliyor akla. muhafazakar olmayan insanlar sex yapınca sorun olmuyor fakat muhafazarlar yapınca sorun mu oluyor.sex yapmak kotu ise ve bu sorunun cevabı evet ise o zaman ne mutlu muhafazakar olan insanlara ki kotu bir sey yapmaları kendilerine yakıstırılmıyor.
  yani benim anladığım amac uzum yemek değil bağcıyı dovmek.
  (7/8/2008 14:05 ~ 07/08/2008 15:17, feodal)
  Facebook'ta paylaş

 8. muhafazakar arkadaşların kafasını karıştıran başlık. burada mesele muhafazakarların seks yapıp yapmaması meselesi değildir. değişmez gerçek şudur ki, muhafazakarlar da elbet seks yapar ama bunu konuşmaz ve yazmazlar. zaten inançlarına ters bir şeydir bu. bu başlıkta anlatılmak istenen bu.
  (7/8/2008 14:57 ~ 08/08/2008 09:56, lewin)
  Facebook'ta paylaş

 9. önce tespit olarak okunup sonrasında yorumlanması gereken başlık.
  (bkz: dünyaya gönderilen ilk kuran ayeti)

  (8/8/2008 11:26 ~ 08/08/2008 11:30, lucifer)
  Facebook'ta paylaş

 10. (8/8/2008 11:28, innocentevil)
  Facebook'ta paylaş

 11. > >>