seda sayan in gokhan sukur e geri dondugu iddiasi nedir ?

seda sayan in gokhan sukur e geri dondugu iddiasi

 1. esin övet'in iddiasıdır.

  detay;
  dostlari destekliyor
  beraberlikleri yakın çevreleri tarafından bilinen ikili, şimdilik gözlerden uzak mekânlarda buluşuyor. ancak bu büyük aşkın yeniden alevlenmesi, kulislerde dilden dile dolaşmaya başladı bile. seda sayan ile gökhan şükür'ün yaşadıkları büyük aşka tanıklık eden yakın arkadaşlarıda yarım kalmış bu aşkın yeniden başlaması gerektiğini savunarak çifte destek oluyor. şimdiye kadar yaşadığı hiç bir beraberliği saklama gereği duymayan sanatçının çok yakında gökhan şükür' le yeniden başlayan aşkını açıklaması bekleniyor.

  bu bölümü okuduktan sonra "vah onur şan vah" dedik kendi kendimize. terkedileli iki ay bile olmadan yapılır mı bu sana? yapılmaz tabi ama söz konusu seda sayan olunca normal aslında. dostlarının aşkı desteklemesi detayı da atlanmaması gerekiyor. zira bahsi geçen dostlar(!) yüzünden seda sayan'ın evliliklerinin yürümediği de söyleniyor.

  bir de şu var tabi. seda sayan hiç bir aşkının ve evliliğinin ardından çok boşluk bırakmayan bir ünlümüz. gökhan şükür'den sonra nihat doğan'ı; nihat doğan'dan sonra onur şan'ı bulmasının ardındaki mesafeler hep kısaydı.

  şimdi ne olur? olacağı şey belli. seda sayan önce biraz bekler. aşk dedikoduları prim yapınca açıklar aşkını. sonra "evliliğe tövbeliyim" der ama kısa süre sonra evlenir. sonra da ne olacağı zaten belli. 6 kez yaşadık, bir kere daha yaşarız. *
  (10/4/2010 12:34, junior)
  Facebook'ta paylaş

 2. gökhan şükür "bizden kaçmaz"a konuşmuştur.
  seda sayan'la ilişkisi olmadığını açıklamıştır.
  www.habershow.com/v4/4762-gokhan-sukur-seda-sayanla-yeniden-birlikte-mi-video
  (18/4/2010 17:44, junior)
  Facebook'ta paylaş